Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Blog > Komentarze do wpisu
24. 'hobbit, czyli tam i z powrotem' J. R. R. TOLKIEN

TYTUŁ : 'hobbit, czyli tam i z powrotem'

AUTOR : j. r. r. tolkien

ROK WYDANIA : 1960

WYDAWNICTWO : iskry

PRZEKŁAD : maria skibniewska

NASZA OCENA : 9.5/10

NASZA OPINIA : świetna książka. bardzo wciągająca i ciekawa. lubię fantasykę, więc mi się spodobała. z początku byłam do niej źle nastawiona, ponieważ zwykle nie przepadam za lekturami i do tego cała książka się rozlatywała (stare wydanie mi się trafiło :d) ale teraz uważam ją za jedną z ulubionych książek. POLECAM wszystkim, bez względu na wiek.

OPIS : Arcydzieło literatury fantasy. Baśniowy, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach fantastyczny świat oraz barwne postaci i ich wspaniałe przygody. Bohaterem jest tytułowy hobbit, "istota większa od liliputa, mniejsza jednak od krasnala", pełen życzliwości dla świata, dobroci, nieskory do męstwa, a przecież odważny, poczciwy, a przecież sprytny. Autor szuka w swej powieści odpowiedzi na podstawowe pytania o źródła dobra i zła. To także wstęp i zaproszenie do najgłośniejszego dzieła Tolkiena - Władcy Pierścieni.

piątek, 10 grudnia 2010, corrupted

Polecane wpisy

  • 43. 'szkoła dla blondynek' KIERAN SCOTT

    TYTUŁ : 'szkoła dla blondynek' AUTOR : kieran scott ROK WYDANIA : 2006 WYDAWNICTWO : znak PRZEKŁAD : rafał śmietana NASZA OCENA : 10/10 NASZE ZDANIE : książka b

  • 42. 'pośredniczka : nawiedzony' MEG CABOT

    TYTUŁ : 'pośredniczka : nawiedzony' AUTOR : meg cabot ROK WYDANIA : 2005 WYDAWNICTWO : amber PRZEKŁAD : aleksandra januszewska NASZA OCENA : 9/10 NASZA OPINIA :

  • 41. 'szalone życie rudolfa' JOANNA FABICKA

    TYTUŁ : 'szalone życie rudolfa' AUTOR : joanna fabicka ROK WYDANIA : 2002 WYDAWNICTWO : W.A.B. NASZA OCENA : 2/10 NASZE ZDANIE : książka ta ma, z tego co wiem,

Komentarze
Gość: Ola123, *.cnet.gawex.pl
2010/12/11 12:54:31
Hmm... może być fajna

Jeśli gdzieś ją znajde to przeczytam
-
Gość: zaczytana-w-chmurach.blogspot.com, *.internetdsl.tpnet.pl
2010/12/12 20:01:45
Przymierzam się do niej wielkimi krokami, tak jak do "Władcy pierścieni" ;) Szkoda, że u mnie nie była lekturą.
-
2011/04/16 16:50:18
Czytałam ją niedawno i mile mnie zaskoczyła, chodź pamiętam, że nie mogłam przebrnąć przez początek, ale jak się wszystko rozkręciło to nie mogłam się oderwać. :)
[ksiazki-moje-podroze.blogspot.com]